Te koop

Des Nations 03.03

Te koop - Appartement
Albert I Promenade 16
8400 Oostende

1 slpk.
3e verdieping
Opp. 62 m²
€ 345.000
KARAKTERVOL APPARTEMENT MET PRACHTIG ZEEZICHT OP DE ALBERT I PROMENADE
In de standingvolle residentie Des Nations, gelegen op de Albert I Promenade 16 te Oostende, bevindt zich dit charmante éénslaapkamerappartement op de derde verdieping. Het appartement is bijzonder karaktervol ingericht en geniet van een prachtig uitzicht op zee en de zeedijk. Bij helder weer reikt het zicht zelfs tot aan de duinen richting De Haan.
De indeling omvat een inkomhal die toegang geeft tot de lichtrijke woonkamer met prachtig zeezicht. De keuken is afzonderlijk toegankelijk vanuit de inkomhal en beschikt over een balkon aan de achterzijde van het appartement. Verder beschikt het appartement over een slaapkamer en een badkamer uitgerust met douche, lavabo en toilet.
Het appartement geniet van een schitterende ligging op de zeedijk, vlakbij het station, in een standingvolle residentie.
• Oppervlakte: 60 m²
• Berging in de residentie
• Mogelijkheid tot aankoop van een autostandplaats in het Europacentrum
• Onmiddellijk beschikbaar
• Centrale verwarming op aardgas
• EPC: 136

Voorzieningen

  • Elektriciteit
  • Fiber (glasvezel)
  • Internet
  • Stadswater
  • Videofoon

Bijkomende kenmerken

  • Bouwjaar 1694
  • Bewoonbare opp. 60
  • Totale opp. 62
  • EPC 136 kWh/m2

Technisch

  • Beglazing
  • Dak
  • Elektriciteit
  • Isolatie
  • Keuken
  • Loodgieter
  • Raamwerk
  • Sanitair
  • Verwarming

Interesse of wenst u
graag meer informatie?

Bedankt voor uw bericht!

Nog niet
gevonden wat
u zoekt?

Registreer uw
zoekopdracht en
wij zoeken verder!

Wij nemen graag met u contact op indien u meer inlichtingen wenst over de door u geselecteerde woning.
Wilt u zo vriendelijk zijn om een tijdstip te specificeren wanneer wij u kunnen contacteren om een eventuele afspraak te maken voor bezichtiging.

Bedankt voor uw aanvraag!